HOME   DRUHY MASÁŽÍ   LYMFATICKÉ MASÁŽE   THAJSKÉ MASÁŽE   MASÁŽE LÁVOVÝMI KAMENY   KONTAKTY

 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoládová masáž je velice oblíbená luxusní wellness procedura. Na své oblibě nabila především díky jejím vzácným účinkům, jako je zpomalení procesu předčasného stárnutí kůže, detoxikace organismu nebo účinný boj proti celulitidě. Čokoláda obsahuje cenné, pro tělo důležité látky, které se díky masáži rychle vstřebávají do organismu. Ovšem nejen díky těmto vlastnostem je čokoládová masáž tolik vyhledávanou procedurou, jde totiž také o velice příjemnou, relaxační masáž, která uvolňuje namožené svalstvo a zároveň navozuje dobrou náladu.

V dnešní době jde o účinný prostředek v boji proti stresu, únavě a depresím, převážně díky tomu, že čokoládová masáž podporuje tvorbu serotoninu a endorfinů, to znamená, že čokoládová masáž navozuje pocit radosti a štěstí.

Co je potřeba pro provedení čokoládové masáže

Pro provedení čokoládové masáže, je nutný vysoce kvalitní masážní přípravek přímo určený pro čokoládovou masáž. Ideální je, když takový prostředek obsahuje vysoký obsah čistého, kvalitního kakaa a přírodní složky vhodné jako prostředek masáže, například tedy kokosový olej či vzácné bambucké máslo. Perfektní je pro čokoládovou masáž masážní prostředek cosiMed Čokoládová masáž EXKLUSIV. Aby čokoládová masáž proběhla přesně tak jak má a měla onen kýžený efekt, je vhodné absolvovat speciální masérský kurz.

Kurz čokoládové masáže

Masérský kurz - Čokoládová masáž v EduSpa College je vhodný pro každého, kdo se chce přiučit něco nového o čokoládové masáži a chce se ji naučit provádět. Pod vedením kvalifikované lektorky Dr. Jany Friedl, se naučíte vše od původu čokolády a druhů, až po nejrůznější techniky terapie, jako je peeling, masážní techniky čokoládové masáže nebo techniku čokoládového zábalu. Kurz čokoládové masáže trvá po dobu jednoho dne a po jeho ukončení získáte certifikát.

 

 

 

 

 

 

© Čokoládová masáž